Vendosni fjalën kyçe....

sport

Juventus tris golash ndaj Fiorentinës

Juventus është i pandalshëm në Seria A duke marrë fitoren e rradhës ndaj Fiorentinës në transfertë. “Zonja e Vjetër” arriti të fitojë me rezultatin 0-3 në Artemio Franchi. Ishte Bentacur ai i cili hapi sfidën në minutën e 31’ të pjesës së parë, më pas me fillimin e fraksionit të…

Teuta me 10 lojtarë mund Skënderbeun

Ka përfunduar takimi i luajtur në Korçë midis Skënderbeut dhe Teutës i vlefshëm për javën e 15 të Superligës. Skuadra “durrsake” ka arritur të përfundojë në një transfertë të vështirë si ajo e kampionëve në fuqi, me rezultatin 0-1. Edhe pse me 10 lojtarë të mbetur që në pjesën e…