Vendosni fjalën kyçe....

sport

Arsenal fiton derbin londinez ndaj Chelsea

Arsenali fiton derbin londinez me Chelsean dhe i afrohet akoma më shumë zonës Champions në Premier League, pasi diferenca me blutë tashmë është 3 pikë. 2-0 ishte rezultati me të cilin “Topçinjtë” e fituan këtë sfidë, ku vendimtarë për të besuarit e Unai Emery u bënë Lacazette dhe Koscielny me…