Vendosni fjalën kyçe....

sport

Struga fiton Kupën e Pavarësisë në Korçë

FSHF, ashtu sikurse çdo vit, organizoi Kupën Pavarësia, një eveniment që u zhvillua në stadiumin Skënderbeu të Korçës. Ato që diskutuan këtë trofe në finale ishin skuadrat e Strugës dhe Otrant që në sfidat e tyre gjysmëfinale, fituan respektivisht kundër kampionëve të Shqipërisë të Skënderbeut dhe skuadrës ‘2 Korriku’. Në…

PSG vendos çmimin e largimit për Neymar

Neymar dhe PSG kanë nënshkruar një kontratë e cila e lejon yllin brazilian të largohet për shumën e 200 milionë eurosh, gjithnjë sipas ‘Beteve’. “Tv Beteve”, një televizion katalanas, tregon se që në fillim, në kontratën e lojtarit është vendosur një klauzolë sipas të cilës ai mund të largohej nga…