Vendosni fjalën kyçe....

Zgjedhjet në PD, përcaktohen emrat e Komisionit Zgjedhor


Partia Demokratike në mbledhjen e Kryesisë përveçse caktoi 13 qershorin si datën e zgjedhjeve për kryetarin e ri të partisë ka përcaktuar edhe emrat e Komisionit Zgjedhor.

Kryetar i këtij komisioni do jetë Jemin Gjana dhe do ketë në përbërje si anëtarë, Albana Vokshin, Belind Këlliçin, Eno Bozdon, Mimoza Hasekiu, Albert Avduli, Gjoke Vuksani dhe si ndihmësa, Ervin Minarollin dhe Lulzim Omurin.