Vendosni fjalën kyçe....

Kapen rreth 43 kilogramë kanabis në Vlorë, droga ishte fshehur midis shkurreve


Një sasi prej 43 kilogramë kanabis është kapur në fshatin Mavrovë në Vlorë.

Droga ishte fshehur midis shkurreve.

Policia po punon për identifikimin e autorëve.

Njoftimi: 

Seksioni për Hetimin e Narkotikëve pranë DVP Vlorë, gjatë kontrollit të territorit në fshatin Mavrovë, Njësia Administrative Kotë, ka gjetur dhe sekuestruar 43.5 kilogramë lëndë narkotike kannabis sativa, midis shkurreve.

Po punohet për identifikimin e autorëve dhe zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje.