Vendosni fjalën kyçe....

Grabitet çifti italian në Vlorë, autorët i thyejnë xhamin e makinës dhe i marrin para e sende me vlerë


Një çift italian kishin parkuar automjetin tyre tip “Audi” në zonën e Lungomares  kanë rënë pre e grabitjes.

Autorët kanë thyer xhamin e pasagjerit dhe kanë marrë 2500 € gjendje dhe gjithë dokumentacioni dhe sendet me vlerë, në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia bashkë me grupin hetimore janë marrë ne pyetje dhe persona që mund të kenë qenë dëshmitarë.