Vendosni fjalën kyçe....

Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë, evakuohen banorët e pallatit


foto ilustruese

Një banesë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme pranë burgut të grave në Tiranë.

Zjarrfikësja dhe policia kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Nuk ka informacione për persona të lënduar nga incidenti i ndodhur.

Gjithashtu, ende nuk dihet se përse ka rënë zjarri në banesë.