Vendosni fjalën kyçe....

Dhunon dhe plagos nënën me pirun në bark, arrestohet 20-vjeçari në Tiranë


Një 20-vjeçar është vënën në pranga në Tiranë, pasi ka dhunuar dhe plagosur nënën e tij.

Forcat e komisariatit numër 6 kanë arrestuar në flagrancë 20-vjeçarin Klevi Liçi, i cili pas një sherri me nënën e tij e ka dhunuar dhe e ka plagosur atë me një pirun në bark.

Gruaja u dërgua në spital ku mori ndihmën e nevojshme mjekësore dhe është pajisur me një urdhër të menjëhershëm mbrojtjeje.