Vendosni fjalën kyçe....

Grabitja e kambistit në Korçë, familjarët thonë se u janë marrë 100 milionë lekë


Familja e kambistit që u grabit mëngjesin e sotëm në Korçë, pretendon se atyre u janë marrë 100 milionë lekë.

Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në banesën e një kambisti Shefqet Muço në qytetin juglindor.

Një prej grabitësve të dyshuar është ndaluar teksa përleshej me kambistin ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi janë larguar me shumën e grabitur.

Katër persona të maskuar u futën në banesën e kambistit dhe tre prej tyre arritën të largohen që aty.