Vendosni fjalën kyçe....

U inaugurua në janar, shembet hyrja e Komisariatit të Tiranës (FOTO)


Shembet hyrja e Komisariatit Nr.6 në Tiranë. Incidenti ka ndodhur ditën e djeshme, por vetëm sot ka qarkulluar si informacion.

Për fat të mirë nga ngjarja nuk ka të lënduar, ndërsa sot janë vendosur skelat dhe po punohet për rikonstruksionin e pjesës hyrëse të ndërtesës.

Por ajo që është e pazakontë është fakti që godina ishte inauguar në janar të këtij viti, nga ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Drejtori i Përgjithshëm Ardi Veliu.

Godina e re e këtij komisariati do të kushtonte plot 239 milionë lekë, sikurse deklaroi asokohe Veliu. Më poshtë keni edhe një video nga inaugurimi i Komisariatit./Hashtag.al