Vendosni fjalën kyçe....

Kjo bluzë me detajin pikant tërhoqi vëmendjen në protestë


Në protestën e së shtunës të opozitës, një bluzë ishte ajo që tërhoqi vëmendjen. Ajo me një person të stampuar që godet Kryeministrinë me shigjetë.

Bluza e veshur dhe nga moderatorja Ori Nebiaj, siç duket është frymëzim nga protesta e 16 shkurtit, ku një burrë u shfaq me shtizë.

Edhe protestues të tjerë janë veshur me bluzën, e cila duket se ka qenë trendi i protestës së 16 marsit.

 

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *