Vendosni fjalën kyçe....

Protestë para Kuvendit kundër marrëveshjes Rama-Meloni: Do mbani mbi shpatulla turpin e historisë nëse votohet 


Po mbahet një protestë kundër marrëveshjes me Italinë para godinës së Parlamentit.

Protestuesit pretendojnë se marrëveshja është antikushtetuese.

“Do mbani mbi shpatulla turpin e historisë nëse do të votohet ai.

Mos e ktheni Zadrimën në hale dhe Drinin në kanal të ujërave të zeza”, tha një prej tyre.