Vendosni fjalën kyçe....

Hidhet nga kati i tretë i pallatit 29-vjeçari në Bulqizë


Një 29-vjeçar është hedhur nga kati i tretë i një pallati në Bulqizë.

Ai është dërguar menjëherë në spital e prej këtej drejt spitalit të Traumës.

I riu është identifikuar si Gëzim Duriçi ndërsa dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Ai ka pësuar thyerje të shumta në trup dhe për këtë arsye është përcjellë drejt Tiranës.