Vendosni fjalën kyçe....

Basha pritet në Lezhë si në Kavajë, qytetarët nuk pyesin për pandeminë


Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka shkuar sot në qytetin e Lezhës, ku i është bërë një pritje njëlloj si dy ditë më parë në Kavajë, pavarësisht pandemisë dhe pavarësisht procedimeve penale ndaj disa personave që morën pjesë në mitingun e Kavajës.

Makina me flamuj të PD-së patrullonin nëpër qytet, si dhe njerëz me maska dhe pa maska rrethuan kryedemokratin Basha për ta takuar.

Mbështetësit e tij bërtisnin “Rama ik!”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *