Vendosni fjalën kyçe....

Shpërthimi në Tiranë, makina dyshohet se i përket një prokurori


 

Të tjera detaje janë zbuluar nga ngjarja e ndodhur pak minuta më parë në zonën e Komunës së Parisit.

Makina që ka shpërthyer pak më parë te Komuna e Parisit në Tiranë raporton News 24 është në pronësi të një prokurori me iniciale A.M.

Ngjarja ndodhi brenda parkingut të një qendre tregtare.

Nga shpërthimi nuk ka persona të plagosur.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për ngjarjen.