Vendosni fjalën kyçe....

Shpërthim i fuqishëm në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë


Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në zonën e Komunës së Parisit në kryeqytet.

Dyshohet se nga shpërthimi ka mbetur i plagosur një person. Nuk dihet nëse është personi i ndodhur në makinë apo rastësisht i gjendur në vendin ku shpërtheu makina.

Paraprakisht, dyshohet se shpërthimi ka ardhur si pasojë e një lënde eksplozive.

Policia ka shkuar vendngjarje dhe ka nisur hetimet.