Vendosni fjalën kyçe....

45-vjeçari që i qëlloi policisë ikën e fshihet në pyll, nis ndjekja


45-vjeçari që qëlloi policinë ka mundur të largohet nga vendi i ngjarjes e të fshihet në një pyll aty pranë.

Ngjarja ndodhi në fshatin Zavalinë ku Josif Qosja fillimisht qëlloi në ajër e më pas edhe në drejtim të policisë e forcave speciale që mbërritën në vendin e ngjarjes.

Këto të fundit kanë nisur ndjekjen e personit të armatosur dhe kanë rrethuar zonën. Deri tani nuk raportohet për të lënduar mes banorëve të zonës apo forcave të policisë.