Vendosni fjalën kyçe....

Jahti i braktisur në Patok, policia shoqëron një shtetas francez


Në lidhje me jahtin e braktisur është shoqëruar dhe marrë në pyetje një shtetas francez, i cili ka deklaruar se jahti është i tij.

‘Jahti është i imi dhe unë ndalova të takoj disa miq, por më pas pata probleme me karburantin’, ka deklaruar francezi në komisariatin e Lezhës, raporton Report Tv.

Shoqërimi i shtetasit francez u bë pasi në jaht prokuroria gjeti një dokument që çoi në identifikimin e pronarit.