Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në Bypass-in e Fierit, një person i plagosur


Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Bypassin e Fierit, ku një person ka mbetur i plagosur.

Dy automjete janë përplasur në zonën e quajtur ‘Dermena’, në Bypassin e sapo inaguruar të Fierit, i cili u hap për qarkullimin e automjeteve disa ditë më parë dhe ku shpejtësia e lejuar është deri në 120 km/h.

Akoma nuk dihet identiteti i të plagosurit, e policia ndwrkohw po heton pwr tw zbuluar shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *