Vendosni fjalën kyçe....

Burri palos me një grusht dy shoferët pas sherrit në rrugë (Video)


https://www.youtube.com/watch?time_continue=25&v=dpeLbS0tAAc&feature=emb_logo

Një sherr në duke pa shumë pritshmëri mes shoferëve në Rusi mori një kthesë të papritur kur njëri prej tyre i rrëzoi përtokë dy të tjerët me vetëm një goditje.

Incidenti ndodhi në qytetin e Rostovit afër Detit Azov në Rusinë Jugore. Nuk është plotësisht e qartë se çfarë e shkaktoi konfliktin, por media lokale raportoi se burrat u zunë pas një fërkimi të mëpërparshëm në rrugë teksa drejtonin makinat respektive.

Më pas ata vendosën të ndalen pranë një stacioni karburanti për të zgjidhur mosmarrëveshjen. Pamjet CCTV, të cilat më vonë u bënë virale, tregojnë dy burra me rroba të errëta, të cilat dalin nga një makinë blu dhe një tjetër që del nga një SUV.

Pas disa sekondash diskutim , drejtuesi i SUV-it godet me grusht duke i rrëzuar të dy burrat e tjerë njëkohësisht në tokë.