Vendosni fjalën kyçe....

Rama mbledh qeverinë në mbledhje të Jashtëzakonshme për tërmetin


Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot Këshillin e ministrave në një mbledhje të Jashtëzakonshme. Me kokën ulur, Rama shprehu dhimbje për viktimat që kanë humbur jetën dhe familjarët e tyre ndërsa falenderoi autoritetet shqiptare si dhe partnerët ndërkombëtarë për ndihmën e ofruar në operacionet e kërkim-shpëtimit.

Lajmi në përditësim…


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *