Vendosni fjalën kyçe....

Milan dhe Napoli ndahen në paqe


Milan dhe Napoli janë ndarë në paqe në sfidën e luajtur në San Siro.

Napletanët kanë shënuar të parët me Lozoanon në minutën e 24’, ndërsa “dajlli” barazoi me Bonaventuran në minutën e 29’.

Golat e pjesës së parë do ishin vendimtarë për fatet e lojës deri në fund të takimit.

Skuadrat ndanë nga një pikë, e cila nuk i shërbeu për renditjen.

Milan vazhdon krizën duke u renditur në vendin e 13 ndërsa Napoli qendron në vendin e 7-të.