Vendosni fjalën kyçe....

Gjendet i vdekur në banesë vëllai i vrasësit të Naim Zyberit


Gerd Gjinarari dhe Naim Zyberi

Gjendet i vdekur në banesë vëllai i Gert Gjinararit, vrasësit të Naim Zyberit, 40-vjeçari Uliks Gjinarari.

Gjinarari u gjet pa jetë nga djali i tij i mitur, ndërsa nuk konstatohen shenja dhune në trupin e tij.

Deri më tani dyshimet e policisë janë se Gjinarari ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

40-vjeçari banonte në Lukovë, Sarandë.

Gert Gjinarari u dënua me burg përjetë në Itali, ndërsa më pas u ekstradua drejt Shqipërisë.

Uliks Gjinarari