Vendosni fjalën kyçe....

Pamje të rënda – Polici Bashkiak godet me grushte në bark gruan shtatzënë në Tiranë (Video)


Një punonjës i policisë bashkiake të Tiranës, ka goditur me grushte në bark një grua shtatzënë në zonën e Unazës së Re. Ngjarja ka ndodhur pranë disa biznesesh te Sheshi Shqiponja.

Policia Bashkiake shkoi mëngjesin e sotëm në zonën e Unazës së Re për të vendosur kangjella hekuri para një biznesi.

Pronarët e biznesit e kanë kundërshtuar këtë veprim dhe dhe kanë reaguar pasi sipas tyre kjo gjë u shkatërron atyre biznesin.

Në përplasjen me policinë bashkiakeëri nga efektivët e Policisë Bashkiake ka goditur me grusht bë bark gruan shtatzënë siç duket në videon shoqëruese.

VINI RE: Video marrë nga Syri.net