Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në Lushnjë, plagoset një person


Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Lushnjes.

Një makinë ‘Fiat Punto’ është përplasur me murin dhe më pas një pemë, si pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Shkak i aksidentit mësohet se ka qenë një manovër e gabuar në parakalim e drejtuesit të mjetit.

Drejtuesi i automjetit është transportuar menjëherë drejt Spitalit të Lushnjes dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e plotë të aksidentit.