Vendosni fjalën kyçe....

Vokshi: Hyjmë në zgjedhje vetëm kur të piqen kushtet


Ish deputetja Albana Vokshi në emisionin “Open” foli se kur mund të hyjë në zgjedhje Partia Demokratike.

Sipas Vokshit opozita do hyjë në zgjedhje vetëm kur të piqen kushtet dhe se 13 tetori i dekretuar nga Presidenti Ilir Meta nuk kushtëzon vendimin e tyre për të qëndruar deri në plotësimin për zhvillimin e zgjedhjeve të lira dhe të ndershme.