Vendosni fjalën kyçe....

Thirrjet poshtë pallatit të ambasadorit të OSBE, Vasili: Policia shoqëron studenten për t’i bërë presion


Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili thotë se policia ka shoqëruar një studente për parrullat ndaj ambasadorit të OSBE.

Në një postim në “Facebook”, Vasili shkruan se policia e komisariatit numër 1 ka thirrur në mes të natës studenten për t’i bërë presion.

Postimi i plotë:

SKANDAL STUDENTJA NE POLICI PER BORCHARD!!!
Policia e Rajonit Nr.1 therret tani ne mes te nates studenten Ana Azizaj per ti bere presion.
Arsyeja eshte se i ka thene Borchardit “Turp ti vije”.

Ky eshte TURP i vertete.Policia qe nuk guxon te ndale horrat,kriminelet dhe te korruptuarit therret ne mes te nates nje vajze te re studente.
Ana Azizaj ka te drejten e fjales ka te drehte te mendoje ndryshe ka te drejte te protestoje.

TURP me te madh Shqiperia nuk ka pare.
Turp per cdo nderkombetar qe hesht ndersa studentja Ana Azizaj thirret ne mes te nates.
Turp ti vije te gjithe atyre qe heshtin.
Shame on you te gjithe atyre qe perkrahin terrorin ndaj nje vajze te qe thote mendimin e lire te saj.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *