Vendosni fjalën kyçe....

Ndizet sfida në Champions, Origi shtang Barcelonën


Liverpuli ka shënuar golin e parë të ndeshjes ende pa u mbushur mirë çerek ore lojë.

Ka qenë Origi që ka kaluar në avantazh anglezët që tashmë kanë nisur të shpresojnë te përmbysja dhe kualifikimi në finale.

Për t’u luajtur janë edhe shumë minuta dhe Liverpuli duhet të djersijë ende shumë për më tepër që duhet të bëjë pa shërbimet e sulmuesit kryesor, Salah.

Barcelona ka pasur disa raste shënimi me Mesin por nuk ka mundur dot ta gjejë rrugën e rrjetës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *