Vendosni fjalën kyçe....

Milan i largohet Championis-t, humbet ndaj Torinos


Milan ka dështuar sot për të marrë 3 pikë të cilat do i jepnin vendin e 4 të shumë kërkuar për zonën e Ligës së Kampionëve.

Me dy gola në pjesën e dytë, u mbyll sfida në Torino që i dha tre pikë vendasve për tu ngjitur në vendin e 5-të.

Me një penallti nga Beloti dhe Berenguer, Torino rrëmben 3 pikë të vlefshme të cilat fusin për garën Euro disa skuadra me një diferencë të ngushtë pikësh.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *