Vendosni fjalën kyçe....

Konflikti me armë në Laç, humbin jetën në spital dy të rinjtë


Të dhëna të reja janë zbuluar nga ngjarja e ndodhur në Laç mbrëmjen e sotme, ku dy të rinjtë e plagosur humbën jetën në spital.

Nga shkëmbimi i zjarrit, mbetën të vdekur dy persona, të identifikuar si Mikel Jushi 35-vjeç dhe Jani Jushi, 30-vjeç, të cilët humbën jetën në spital.

35-vjeçari, Mikel Jushi ishte pronari i një lokali në zonë, ndërsa 30-vjeçari Jani Jushi ishte djali i xhaxhait të tij.

Nuk dihet ende arsyeja e përplasjes me armë, ndërsa policia ka ngritur pika kontrolli në qytet për të bërë të mundur kapjen e autorëve.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *