Vendosni fjalën kyçe....

Kush ishte viktima e atentatin në Elbasan, avokati i Çapjave dhe Shullazit


Mbrëmjen e sotme si pasojë e një atentati me armë në qendër të qytetit të Elbasanit ka mbetur i vdekur avokati Ravik Gurra.

Viktima, Gurra me profesion avokat është i njohur i mbrojtës i personave me rekorde kriminale në seancat gjyqësore.

Gura njohët si avokat i familjes Çapja në Elbasan si edhe avokat i Emiljano Shullazit.

Deri më tani nuk ka asnjë informacion për motivin e vrasjes gjithashtu as edhe një të dyshuar.