Vendosni fjalën kyçe....

Digjet gjatë natës makina e biznesmenit në Lezhë


 

Digjet gjatë natës makina e një biznesmeni në qytetin e Lezhës. Mësohet se automjeti ishte i e parkuar pranë shtëpisë së biznesmenit me inicialet A.F, në rrugën e Shëngjinit.

Ende nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një zjarrvënie të qëllimtë apo jo, megjithatë policia ndodhet në vendin e ngjarjes ku ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes. Familjarët

Po ashtu po merren në pyetje edhe familjarët për konflikte të mundshme.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *