Vendosni fjalën kyçe....

“Laboratorin e heroinës në Has e menaxhonin ekstremistë të majtë, shefi i komisariatit ka marrë lekët”


Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar së fundmi se laboratorin e drogës në Has e menaxhonin dy vëllezrit Shuti të cilat janë të majtë në bindje politike. 

Në denoncimin e publikuar nga Berisha thuhet se shuma të mëdha parash që u gjetën në këtë laborator janë marrë nga shefi i Komisariatit të Hasit. 

DENONCIMI:

Zbulohet ne Has fabrike e Partise Siçiliste e perpunimit te Heroines!

Policia dekonspiron operacionin e partnereve! sb

Pershendetje dr Zbulohet ne Branog te Hasit Fabrike e perpunimif te Heroine dhe kapen 100kg heroine.E menaxhonin vllezrit Mustaf dhe Xhavit Shuti,babe e bire ekstremist te flakte te majte te cilet jane arrestuar.Thone qe ka pasur shuma te medha parash atje ku eshte bere operacioni dhe ky Mazreku Shefi i Komisariatit te Hasit mund t’i kete marre. Pra ka pasur nje lloj dekonspirimi te operacionit te partnerve tane nga policia.Loje e madhe, hasi eshte stacioni i fundit ne loje jane dhe Turq, si dhe tre biznese ne tr. Nje punonjes i bashkise Kruje i arrstuar por edhe deputet te lidhur me rrjetin.