Vendosni fjalën kyçe....

Shpëtohen 112 emigrantë në ujërat e Kretës


112 emigrantë janë shpëtuar këtë të dielë ujërat Kretës, sipas mediave greke.

Anija u pa në zonën detare 40 milje në jug të Gavdos. 

Emigrantët janë marrë nga një anije mallrash dhe po transportohen për në Agia Galini.