Vendosni fjalën kyçe....

Liga e Kampionëve / Real Madrid mposht Napolin, barazojnë Inter e Bayern


Real Madridi ka fituar 4:2 me Napolin në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Arsenali mposhti Lensin me rezultat të thellë 5:0.

Ndërsa Interi barazoi 3:3 në transfertë ndaj Benfikës. Ashtu sikurse dhe Bayerni u ndaj nga Kopenhaga në barazim pa gola.

Rezultatet: