Vendosni fjalën kyçe....

Mesi ‘çliron’ Argjentinën, shënon ndaj Meksikës


Argjentina ka kaluar përpara në ndeshjen ndaj Meksikës.

Ka qenë sulmuesi i PSG-së Mesi që ka kthyer në gol në goditje nga jashtë zonës, duke shënuar një gol tejet të rëndësishëm për ekipin amerikanojugor, që e humbi në mënyrë të papritur ndeshjen e parë në grup ndaj Arabisë Saudite.

Deri në fund të takimit ka edhe 30 minuta lojë dhe Meksika ka ende kohë për të reaguar.