Vendosni fjalën kyçe....

Meta poston fotomontazhin e Tiranës në kohë të ndryshme: Koha për t’u zgjuar që qyteti të marrë frymë sërish


Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka publikuar një foto të Tiranës, në vitin 1980 dhe në vitin 2021.

Në këtë foto shihet qartë ndryshimi që ka ndodhur me kryeqytetin.

“Koha për t’u zgjuar që Tirana të çlirohet dhe të marrë frymë përsëri!”, shkruan Meta.