Vendosni fjalën kyçe....

Sherr mes të rinjve në Elbasan, dyshohet dhe për rrëmbim të një personi


Një sherr me sende të forta ka ndodhur mes disa të rinjve këtë mbrëmje në qendër të Elbasanit.

Disa nga personat e përfshirë në sherr janë larguar me një mjet ngjyrë gri.

 Raportohet se një i ri dyshohet të jetë marrë peng nga personat të cilët janë larguar me makinë.

Policia e Elbasanit po merr dëshmitë në vendngjarje ndërsa janë vënë në ndjekje të mjetit që u largua nga vendngjarja.