Vendosni fjalën kyçe....

Kuvendi rrëzon rezolutën e PD-së kundër rritjes së çmimeve


Kuvendi ka rrëzuar projektrezolutën e propozuar nga Partia Demokratike,  me 10 pika për rritjen e çmimeve.

Projektrezoluta ka marrë 74 vota kundër dhe 27 pro.

Kjo rezolutë nuk është mbështetur as nga një numër i madh deputetësh të tjerë PD nuk e kanë votuar këtë projektrezolutë.