Vendosni fjalën kyçe....

Rama ironizon përplasjen Basha-Berisha me videon e Tom&Jerry


Kryeministri Edi Rama ka ironizuar përplasjen mes Sali Berishës dhe Lulzim Bashës në Partinë Demokratike me një video nga filmi vizatimor për fëmijë “Tomy&Jerry”.

Edi Rama e ka publikuar videon në rrjetin social TikTok duke e shoqëruar me mbishkrimet “brava-nonbrava” dhe “grata” “non grata”.

Pak orë më parë ishte edhe Elisa Spiropali nga radhët e socialistëve që e ironizoi me një foto nga filmi vizatimor përplasjen mes Bashës dhe Berishës.