Vendosni fjalën kyçe....

Man.United e nis egër Premier Ligën, shënon 5 gola ndaj Leeds


Man.United e ka nisur me fitore të thellë Premier Ligën për sezonin e ri.

Ndaj Leeds ata shënuan pesë gola dhe pësuan vetëm një.

Bruno Fernandes shënoi tre gola persona ndërsa Greenëod dhe Fred shënuan d të tjerët. Për Leeds golin e statistikave e shënoi Ayling.

Edhe pse është herët, Man.United me këtë fitore ka treguar se ambiciet e saj janë të mëdhaja për titullin.