Vendosni fjalën kyçe....

“Pa Ramën, Shqipëria nuk ka asnjë shpresë të ndryshojë”- Kryeministri për Bashën: Këtë radhë ka fol tamam (VIDEO)


Si gjithmonë i vëmendshëm ndaj deklaratave të rivalit të tij, kryeministri Edi Rama shfrytëzon çdo rast për ta vënë në lojë kryedemokratin Lulzim Basha.

Në konferencën e djeshme për mediet, Basha theksoi disa herë se vetëm duke larguar Edi Ramën nga pushteti, ka shpresa që Shqipëria mund të ndryshojë.

Mirëpo në një moment ai u ngatërrua dhe tha të kundërtën. Se pa Ramën, nuk ka shpresa për këtë ndryshim.

“Me Edi Ramën, pa të cilin nuk ka asnjë shpresë që Shqipëria mund të ndryshojë!”- shprehet kreu i PD-së, ndërkohë që Rama e shfrytëzon këtë moment.

“Këtë herë s’kam ça them, ka fol tamam robi!”– shkruan Rama krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)