Vendosni fjalën kyçe....

Gjendet i pajetë pronari i një firme në autostradën Tiranë-Durrës


Pronari i një subjekti privat është gjetur i pajetë në autostradën Tiranë-Durrës.

rupi i pajetë i shtetasit me inicialet N. D., 58 vjeç., është gjetur rreth orës 07:40, në një magazinë.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera, ku paraprakisht dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrale, thotë policia.

Grupi hetimor dhe shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.