Vendosni fjalën kyçe....

Plagosja me armë në Vlorë, gjendet një thikë dhe gëzhojat


Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja në Vlorë ku raportohet se një persona është plagosur.

Konflikti nisi mes disa personave, ku një i plagosur është qëlluar me qytën e pistoletës, pastaj është qëlluar me armë.

Njëri prej personave ka tentuar të përdorë thikë të cilën e ka hedhur poshtë mjetit ku është vendosur shiriti policor. Nuk janë evidentuar ende autorët dhe personat e përfshirë.

Në vendngjarje janë gjetur thikë dhe gëzhoja.  Ndërsa akoma nuk është bërë zbardhja paraprake e ngjarjes dhe personat e përfshirë në konflikt.