Vendosni fjalën kyçe....

Cameron Diaz shprehet e lumtur pasi la aktrimin: Gjeta paqen, në Hollywood të zotërojnë, nuk ke kohë as për veten


Cameron Diaz ka thënë se ajo gjeti “paqe” në “shpirtin” e saj pasi u largua nga karriera e saj në Hollywood dy vjet më parë.

Diaz është i njohur mirë për rolet e saj në filma si There’s Something About Mary, Angels Charlie’s dhe Shrek.

Por shfaqja e fundit e filmit të karrierës së saj 20-vjeçare erdhi në adaptimin e Annie në vitin 2014.

“Kam gjetur paqe në shpirtin tim, sepse më në fund po kujdesesha për veten time,” i tha Diaz Gwyneth Paltrow, në video intervistën për shëndetin të aktores.

Diaz konfirmoi pensionin e saj nga aktrimi në 2018, por më parë ka deklaruar se nuk do të përjashtojë një kthim një ditë.

Ylli, i cili bëri shpërthimin e saj në komedinë e vitit 1994 The Mask përballë Jim Carrey, tha që presioni i të qenurit përgjegjës për filmat shumë-milion dollarësh mund të ishte “mbizotërues”.

“Ndalova dhe pashë vërtet jetën time,” vazhdoi ajo. “Kur jeni duke bërë një film, ata ju zotërojnë. Ju jeni atje për 12 orë në ditë për muaj në fund, nuk keni kohë për asgjë tjetër.

“Unë me të vërtetë duhej ta dija se mund të kujdesesha për veten time, se dija si të isha i rritur”.

Diaz u martua me 41-vjeçarin Rock Charlie, Benji Madden në 2015 dhe çifti patën fëmijën e tyre të parë, vajzën Raddix, në Dhjetor 2019.

Ajo i dha merita Paltrow-it që e inkurajoi që të bëhej nënë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *