Vendosni fjalën kyçe....

Sherr me thika në Fushë-Krujë, plagosen dy të rinj


Dy persona janë plagosur pas një sherri me thika në Fushë-Krujë. Të rinjtë e plagosur janë identifikuar si 30-vjeçari Serdar Tali dhe 28-vjeçari Egert Gjoni.

Ata janë dërguar në spitalin e Traumës për ndihmë mjekësore kurse arsyet e përplasjes nuk dihen ende.

Policia ka nisur hetimet ndërsa nuk dihet ende nëse në sherr janë përfshirë vetëm të rinjtë e lartpërmendur apo edhe të tjerë persona.