Vendosni fjalën kyçe....

“Ardhja e Mesit te Interi është utopi” – Ish-zyrtari i Barcelonës shuan entuziazmin


Ditët e fundit në mjedisin sportiv italian është përfolur nje ardhje e mundshme e argjentinasit Mesi te Interi.

Kjo jo vetëm për shkak të prishjes së marëdhënieve të tij me drejtuesit e klubit katalanas por edhe për faktin që në Itali luan rivali i vjetër dhe i vetëm i Mesit në futboll, Ronaldo.

Megjithatë një nga ish-drejtuesit e klubit blaugrana, Braida, e quajti këtë lëvizje një utopi.

I pyetur nga mediat spanjolle ai tha se në futboll çdo gjë është e mundur por ardhja e mundshme e Mesit në Itali është thjesht utopi.