Vendosni fjalën kyçe....

“Kujt i uroni fitoren në derbi”, Basha pyet ndjekësit


Në derbin  e kryeqytetit i cili do të luhet ditën e sotme nga ora 19:00 mes Partizanit dhe Tiranës në shkallët e stadiumit do jetë edhe kreu i opozitës, Lulzim Basha.

Madje kryedemokrati për të ndezur sfidën para nisjes, në rrjetet sociale ka publikuar një sondazh ky pyet ndjekësit  se kujt i urojnë fitoren.

“Kujt i uroi fitoren sonte në derbin e kryeqytetit?”, është pyetja e kreut të PD-së, në Instagram.