Vendosni fjalën kyçe....

Burri në Irlandë u bën një rreng familjarëve e miqve, improvizon vdekjen e më pas “ringjallet” (Video)


Një burrë i moshuar nga Irlanda u bëri një shaka të hidhur familjarëve dhe miqve të tij duke improvizuar vdekjen.

Teksa dhjetëra të afërm e miq ishin mbledhu në varreza për t’i dhënë lamtumirën e fundit, i moshuari thërret nga brenda arkivolit: ‘Hej, hej. Ku jam, më nxirrni jashtë. Është errësirë këtu brenda.’

Ndërkohë të pranishmit në funeral s’u besonin veshëve dhe pas pak çastesh nisin të qeshin me të madhe.