Vendosni fjalën kyçe....

Motoçiklisti fluturon disa metra në ajër, pamjet e aksidentit të frikshëm (Video)


Një motoçiklist u hodh disa metra në ajër, pasi u përplas nga një mjet që po ecte në anën e gabuar të rrugës.

Ai u godit nga shoferi që udhëtonte me shpejtësi 70 kilometra gnga një makinë ‘Subaru’.

Shoferi i mjetit u dënua me 16 muaj burg pasi pranoi gabimin e tij në aksidentin e rëndë. Motoçiklisti pësoi dëmtime të rënda në shpinë dhe duar gjatë aksidentit.

Pamjet e aksidentit janë publikuar në mediat britanike, ku shihet qartë sesi ndodh përplasja.